Witamy w Moje Centrum Finansowe www.e-mcf.pl

Centrala
ul. Narutowicza 2, Wieluń

43 842 79 13
43 841 41 42

Pon - Pt 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00

image

Ubezpieczenia Majątkowe

Ubezpiecz swój majątek od zalania, pożaru, przepięcia czy kradzieży. Z takim ubezpieczeniem nie musisz martwić się o swoje najważniejsze dobro jakim jest Twój dom czy mieszkanie. Dzięki wypłaconemu odszkodowaniu odtworzysz utracony majątek.

Doradcy MCF pomogą dobrać odpowiedni wariant ubezpieczenia prywatnego majątku. Dzięki nam nie przepłacisz a zyskasz doskonały rodzaj ochrony dopasowany do indywidualnych potrzeb – w zależności czy potrzebujesz polisy pod cesję, czy jako wynajmujący, czy właściciel nieruchomości.

Dla klientów oczekujących kompleksowej ochrony zespół MCF w konkurencyjnej cenie stworzy ubezpieczenie do wszystkich ryzyk.

Propozycja Mojego Centrum Finansowego przewiduje ponadto możliwość dokupienia ubezpieczeń dodatkowych:

- assistance domowy,

- pomoc prawną,

- wsparcie dziecka,

- ubezpieczenie domków letniskowych,

- ubezpieczenie budowli małej architektury (altany, płoty itp.),

- ubezpieczenie NNW,

- ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

Zgodnie z treścią naszej misji -„Zaufaj nam. Nie przepłacaj. Czuj się bezpiecznie.” - Moje Centrum Finansowe za pośrednictwem swoich agentów gwarantuje najlepiej dobrany wariant ubezpieczenia majątkowego, zawsze za konkurencyjną cenę.Wypełniając i Wysyłając Formularz Rezerwacji Wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby przedstawienia oferty ubezpieczeniowej (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Zostań Agentem. Rozwijaj swój biznes efektywnie i dynamicznie.

Strefa Agenta